RU

Путін назвав причину заворушень у Москві

16.12.2010, 14:35
Путін назвав причину заворушень у Москві - Фото
6fd344df44989c3ca222e9713af00955.jpg

Путін назвав причину заворушень у Москві
Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін вважає, що причиною недавніх виступів радикалів у Москві стало не вбивство уболівальника "Спартака" Єгора Свірідова, а відсутність реакції влади на цей злочин. Про це він сказав спілкуючись з росіянами у прямому ефірі.

"Трагедія, яка сталася з одним з уболівальників "Спартака", його вбивство - не це ж спровокувало сумні події, а спровокувало те, що влада відповідно не відреагувала", - сказав В.Путін, якого цитує канал "Вести".

Прем'єр задався питанням: "Як же вийшло так, що людей, які причетні до вбивства, відпустили?" Водночас В.Путін наголосив: "Це не дає права нікому, в свою чергу, порушувати закон". "Влада повинна і буде жорстко реагувати на вияви подібного роду", - попередив він.

Прем'єр також відповів на питання про те, чому ніхто не може покінчити поширення матеріалів екстремістського характеру через Інтернет - зокрема, через соціальні мережі. "Все можна звалити на сучасні засоби масової комунікації, зокрема - на Інтернет. Але правоохоронні органи, зрозуміло, повинні знати, які сучасні способи сповіщення своїх прихильників використовуються радикальними елементами і повинні це враховувати", - сказав глава російського уряду.

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини