RU

Путін дозволив "Газпрому" захищатися з допомогою зброї

16.01.2009, 10:34

Російський уряд дозволив службам охорони "Газпрому" і "Транснафти" використовувати вогнепальну зброю, наручники, палиці. Відповідну постанову підписав Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін.

Згідно із документом, корпоративним службам безпеки дозволено використати пістолети і револьвери, вогнепальну зброю, газові пістолети, розпилювачі і аерозолі, електрошоки. Серед дозволених спецзасобів - захисні шоломи і жилети (1-3 класів захисту), наручники (БР-З, БР-2С, БКС-1, БОС), гумові палиці (ПР-73М, ПР-ДО, ПР-Т, ПУС-1, ПУС-2, ПУС-3), засоби примусової зупинки транспорту ( "Діана" і "Гарпун"), службові собаки, пише "Взгляд".

Щодо більшості позицій арсенального переліку наголошується, що вони мають бути виготовлені в Росії. Це пістолети і револьвери, вогнепальна зброя, патрони, захисні шоломи і жилети, наручники, а також гумові палиці.

Як повідомляється, у 2007 році було прийнято поправки до законів "Про зброю" і "Про поставки продукції для федеральних державних потреб", що дозволяють працівникам охоронних структур, що перебувають у відомстві компаній Газпром і Транснафта, носити службову вогнепальну зброю.

Закон надає право, в тому числі, на зберігання, носіння, а також застосування службової вогнепальної зброї і спецзасобів працівникам охорони організацій, які експлуатують магістральні нафтопроводи і є власниками цих нафто- і газопроводів.

ВАТ "Газпром": довідка і добірка новин>>>

Володимир Путін: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини