RU

Протодиякон Кураєв запропонував відлучити Кіркорова від церкви

19.04.2012, 12:11
Протодиякон Кураєв запропонував відлучити Кіркорова від церкви - Фото
Андрій Кураєв
Професор Московської духовної академії протодиякон Андрій Кураєв вважає, що на хрестинах дочки Філіпа Кіркорова були порушені церковні правила, і за це співака потрібно було б на кілька років відлучити від церкви. Про це Кураєв написав на своїй сторінці в ЖЖ.

Кураєв зазначив, що Основами соціальної концепції РПЦ сурогатне материнство церквою засуджується. "Дитина Кіркорова з'явився на світ саме таким шляхом, і з цього не робилося сімейної таємниці. Дитинка, зрозуміло, ні в чому не винна, і цілком могла бути хрещеною, але з так званих батьків це ніяк не знімає дуже серйозної відповідальності, в тому числі і церковної ", - пише Кураєв. Він припустив, що в даному випадку не проводилося  співбесіда з батьками перед хрещенням, що є порушенням рішення патріарха й церкви.

"Мова священика, з якою він звертався, була якась дивна. Поздоровлення не відповідали суті події. По-хорошому, таких батьків треба не вітати, а накладати покуту й відлучати від церкви на кілька років", - вважає протодиякон.

Крім того, під час закритої церемонії хрещення Кіркоров виступив з промовою з амвона. На думку Кураєва, артиста треба було звідти чемно спустити: "нехай він свої приватні слова своїм гостям говорить не з місця церковного сповіщення, а дочекається застілля".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини