Протест фермерів: штаб-квартиру ЄС засипали сухим молоком - фото

23.01.2017, 18:01
Протест фермерів: штаб-квартиру ЄС засипали сухим молоком - фото - Фото
Фото: EPA

Фермери виступають проти розпродажу запасів сухого молока

Європейські молочні фермери, які протестують проти падіння цін на свою продукцію, розпорошили тонни сухого молока над штаб-квартирою Євросоюзу, де сьогодні проходили переговори міністрів сільського господарства. Про це повідомляє ВВС.

Десятки фермерів з Бельгії, Німеччини, Франції, Нідерландів і Литви за допомогою потужного розпилювача перетворили Європейську раду в "засніжену" будівлю.

02.jpg

"В останні роки перевиробництво молока в ЄС призвело до падіння цін на молочну продукцію та розорення багатьох фермерів. Фермери протестували проти рішення Європейської комісії, виконавчого органу Євросоюзу, поступово повернути на ринок запаси молочного порошку", - наголошується в повідомленні.

03.jpg

В кінці листопада Європейська комісія вирішила виставити на продаж частину запасів сухого молока, що накопичилися за більш ніж рік в державах-членах Євросоюзу.

"Це молоко було вироблено в період максимального падіння цін, коли влада ЄС скуповувала у селян їхню продукцію. Єврокомісія обіцяла, що не продаватиме накопичені запаси, проте після "обнадійливих сигналів про підйом на молочному ринку" вирішила виставити сухе молоко на продаж", - йдеться в повідомленні.

Фермери виступають проти розпродажу запасів сухого молока.

04.jpg

Субсидовані владою фермери Євросоюзу в останні роки провели кілька протестів в Брюсселі, виступаючи проти зниження цін на продукти харчування в ЄС. За їх словами, на тлі високих витрат падіння цін позбавляє їх коштів для існування.

Читайте також: Чому українські корови перестануть мукати, а свині - хрюкати

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы