RU

Прощальна промова Саакашвілі:Настав час Грузії відпочити від мене

29.10.2013, 11:42
Прощальна промова Саакашвілі:Настав час Грузії відпочити від мене - Фото
Михайло Саакашвілі (фото - ЕРА)
Президент Грузії  Михайло Саакашвілі записав з президентського палацу останнє телезвернення до грузинського народу. У листопаді він поступиться президентський пост переможцю виборів - Георгію Маргвелашвілі.

"Моє президентство добігає кінця... Я хочу подякувати вам за те, що двічі ви дали мені право служити своїй країні, тому що немає більшої честі, ніж служити країні і своєму народу", - сказав Саакашвілі.

Саакашвілі запевнив, що йому не потрібен відпочинок, але "прийшов час, коли ви повинні відпочити від мене".

"У справі просування країни і в боротьбі за свободу ми як народ не маємо часу на відпочинок, і в майбутньому не матимемо", - заявив Саакашвілі, додавши, що після проведених за десять років його президентства реформ повернути назад Грузія вже не зможе, але народ як і раніше несе відповідальність за майбутнє країни.

"Я не втомився і не втомлюся, і де б не був, продовжу працю і боротьбу", - підкреслив президент.

Нагадаємо, Саакашвілі обирався президентом Грузії двічі. Балотуватися втретє він не міг, тому в президентських виборах, які пройшли в неділю, не брав участі. Переміг Георгій Маргвелашвілі, - соратник прем'єра Бідзіни Іванішвілі отримав 62 % голосів. Новий президент пообіцяв налагодити відносини з Росією.

Досьє на Михайла Саакашвілі

Новий президент Грузії: біографія Георгія Маргвелашвілі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини