RU

Прокурор просить посадити учасниць Pussy Riot на три роки

07.08.2012, 15:09
Прокурор просить посадити учасниць Pussy Riot на три роки - Фото
Фото: ЕРА
Державний обвинувач у суді над учасницями групи Pussy Riot, які заспівали "Богородиця, Путіна прожени", попросив для всіх трьох підсудних покарання у вигляді 3 років позбавлення волі в колонії загального режиму. Один з потерпілих попросив для них умовного покарання, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Прокурор Олександр Никифоров у своїй промові в дебатах відмів пояснення Надії Толоконникової, Марії Альохіної і Катерини Самуцевич, що їхня акція в храмі Христа Спасителя 21 лютого була політичним протестом проти підтримки патріархом Кирилом Володимира Путіна, наміри же образити православних віруючих вони не мали.

За словами прокурора, акція в храмі Христа Спасителя, а також аналогічний виступ в московському Єлоховському соборі двома днями раніше, мали на меті підірвати "засади і культурні традиції народів Росії". Політичної ж складової, як стверджує прокурор, в акції не було, оскільки в храмі Христа Спасителя "не прозвучало прізвище жодного політика".

Стаття 213 Кримінального кодексу про хуліганство, за якою судять трьох дівчат, передбачає до 7 років ув'язнення. Прокурор запитав менше покарання, врахувавши, за його словами, хороші характеристики підсудних та наявність у двох з них малолітніх дітей.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини