RU

Прохоров не боїться за свою безпеку

16.09.2011, 08:08
Прохоров не боїться за свою безпеку - Фото
be9791e043a2564b48ec45e372be78f6.jpg

Прохоров не боїться за свою безпеку

Російський бізнесмен Михайло Прохоров звик до ризику, тому не боїться за свою безпеку. Про це він заявив в інтерв'ю радіостанції Эхо Москви.

"Коли я починав бізнес, варенку, мені говорили: "Що ти робиш? Кооперація зараз задихнеться, усіх посадять, це ж Радянський Союз. Про що ти?". Коли почали формувати власні банки: "Ну що ти? Які банки? Зараз усе закриється – нічого не буде". Коли купували Норільский Нікель, який був увесь у боргах, теж говорили: "Ну що ти робиш? Це підприємство через півроку збанкротує, і ви втратите гроші, які ви побрали в кредит". Рівно те ж саме відбувається і з політичною діяльністю. Я до цього звик. Ризик – це частина мого життя, я люблю ризикувати, але ризикувати розумно. Тому я не боюся, і я дотримуюся російських законів і не бачу нічого такого у своїх діях, що могло б провокувати кого-небудь на порушення цих законів", - сказав Прохоров.

Відповідаючи на запитання про те, із чим були зв'язані обшуки, які проводилися в МФК, він сказав: "Як нам повідомили, це була штатна ситуація, пов'язана з тим, що брали якусь людину за хабар. Поліція говорить про те, що це не має відношення ані до банку МФК, ані, природно, до політичної партії Правое дело".

"Я б не став драматизувати події. Я думаю, що, ви знаєте, нещасний випадок відбувся. По всьому було видне, що, дійсно, брали хабарника", - відзначив Прохоров.

Раніше Михайло Прохоров, який до четверга був лідером партії Правое дело, заявив, що покидає цю силу. При цьому бізнесмен запропонував своїм однодумцям зареєструвати нове об'єднання.

Михайло Прохоров: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини