RU

Продаж сигарет в Японії впав на 60%

19.10.2011, 17:08

Продаж сигарет в Японії у вересні цього року впав на 60% в порівнянні з цим же місяцем в 2010 році. Як заявили в найбільшій японській тютюновій компанії Japan Tobacco, головна причина такого різкого спаду - підвищення податкової ставки для тютюнових компаній з боку японського уряду восени минулого року, що вилилося в значне підвищення цін на тютюнову продукцію в країні.

Проте в Japan Tobacco наголосили, що загальні обсяги продажу їх продукції за минулий рік значною мірою не мінялися. Раніше японське представництво фармацевтичної компанії Phizer зазначало, що за минулий рік в Японії з цією шкідливою звичкою зав'язали 4 з кожних 10 курців, - передає канал Вести.

Основна причина подібної тенденції - висока ціна на тютюнову продукцію в країні. За минулий рік під податковим тиском японського уряду тютюнові компанії були вимушені значно підняти ціни на сигарети. В результаті середня ціна пачки сигарет підскочила з 300 до 430 ієн (приблизно з $4,2 до $6).

Наразі японська влада обговорює питання про ще більше підвищення податкової ставки для тютюнових магнатів - дане питання викликає великі суперечки в японському парламенті. В останні роки в Японії повним ходом йде широка урядова кампанія по боротьбі з курінням.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини