RU

Принц Монако сьогодні повінчається з олімпійською чемпіонкою

01.07.2011, 11:15
Принц Монако сьогодні повінчається з олімпійською чемпіонкою - Фото
5e223b1a7657b5e78f71a0542874a4e5.jpg

Принц Монако сьогодні повінчається з олімпійською чемпіонкою

У Монако починаються святкування з приводу одруження короля країни принца Альбера з олімпійською чемпіонкою з плавання Шарлін Уїттсток з ПАР. Наречений та його обраниця одружаться двічі - на цивільній церемонії в п'ятницю і в католицькому соборі в суботу.

Бути присутніми на церемонії одруження запрошені сорок представників королівських сімей і двадцять глав держави і урядів, що дає цьому заходу право називатися весіллям віку. Альбер познайомився з Шарлін в 2000 році, коли Уїттсток приїхала до Монако на змагання з плавання. У 2005-му, після смерті батька, принц вступив на престол, а через рік Уїттсток переїхала до Монако на постійне місце проживання. Зараз Альберу 53 роки, а Уїттсток - 33.

Принц Монако - один з найбільш завидних наречених Європи, довгий час не міг знайти собі супутницю життя і залишався неодруженим. У нього є офіційно визнані позашлюбні діти (від різних матерів), але вони не можуть успадкувати престол. Цікаво, що закони Монако аж до 2002 не передбачали правил престолонаслідування у разі відсутності законнонароджених дітей у князя. Зараз в князівстві встановлено право першородності з перевагою чоловічої статі, тому престол Альбера, якби він так і не обзавівся дружиною і законним потомством, перейшов би до його сестри Кароліні, по чоловіку принцесі Ганноверській, а потім до її сина Андреа Казіраги.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини