RU

Прикордонна Англії скасувала страйк

25.07.2012, 15:55
Прикордонна Англії скасувала страйк - Фото
Фото: ЕРА
Британська профспілка громадських і комерційних службовців скасувала страйк, що загрожував викликати хаос і довгі черги на перевірку паспортів в лондонських аеропортах в день напередодні відкриття Олімпіади. В ній зокрема повинні були взяти участь співробітники Прикордонної служби, відповідальні за перевірку паспортів при в'їзді до Великобританії, - передає канал Вісті.

Лідер профспілки Марк Сервотка заявив, що причиною скасування страйку стали поступки, на які британський уряд пішов в ході переговорів з тред-юніонів. Влада погодилася збільшити штати прикордонної служби на 800 осіб, з яких 300 осіб повинні поповнити ряди співробітників служби перевірки паспортів. Оголошення про найм на роботу в Прикордонну службу з'явилися сьогодні на сайтах, де розміщуються оголошення з пропозиціями вакансій.

Як очікується, за день до початку Олімпіади, 26 липня, потік пасажирів у найбільшому аеропорту Європи, лондонському "Хітроу", досягне найвищої позначки за всю його історію. За прогнозом, в день напередодні Олімпіади Хітроу обслужить 249 тис. пасажирів. Тим самим буде перевершений абсолютний рекорд, 237 тис. пасажирів, встановлений в нинішній понеділок, коли до Лондона почали прибувати олімпійські делегації різних країн. У звичайні дні середній показник пасажиропотоку в Хітроу становить 190 тис. осіб.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини