RU

Президенту Аргентини зроблять операцію на голові

08.10.2013, 11:29
Президенту Аргентини зроблять операцію на голові - Фото
Крістіна Фернандес де Кіршнер (фото - ЕРА)
Президента Аргентини Крістіні Фернандес де Кіршнер сьогодні чекає операція з видалення внутрішньочерепної гематоми мозку - вона утворилася в результаті травми.

Голова держави скаржилася на сильні головні болі. Лікарі обстежили її і відправили додому, рекомендуючи повний спокій. Однак 7 жовтня Крістіну Кіршнер знову доставили в клініку з симптомами поколювання і слабкості в лівій руці. Операція відбудеться вранці, а процес відновлення може зайняти 90 днів.

Згідно з конституцією Аргентини, на час хвороби керувати країною буде віце-президент. У січні 2012 року Крістіна Кіршнер вже брала лікарняний - тоді їй провели операцію з видалення щитовидної залози, підозрюючи рак.

Нові проблеми зі здоров'ям президента почалися в самий невідповідний момент. До парламентських виборів в Аргентині залишається менше трьох тижнів. По всій видимості , Крістіна Кіршнер не зможе взяти активну участь у передвиборній кампанії, що буде на руку опозиції, яка розраховує змінити розклад сил у національному конгресі в свою користь.

Джерело: канал Вісті
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини