RU

Президентом Індії стане представник касти недоторканних

17.07.2017, 16:56
Президентом Індії стане представник касти недоторканних - Фото
Бихар Рам Натх Ковинд (фото - ЕРА)
В Індії президентом країни вдруге стане представник нижчої касти індійського суспільства - касти недоторканних. Про це повідомляє The Guardian.

Президентські вибори в Індії стартували сьогодні, 17 липня.

Обидва кандидати на цю посаду - Біхар Рам Натх Ковінд від правлячої партії Бхаратія джаната парті і опозиційний кандидат Мейра Кумар - є представниками касти далітів (недоторканних).

З 1997 року протягом п'яти років країною правив редставник далітів К. Р. Нараян.

Сьогодні в індійському суспільстві точиться жорстка боротьба за права касти недоторканних.

Традиційно вважається, що даліти не входять в чотири касти, які визначають індійське суспільство. Вони вважалися "нечистими" і були вигнані на периферію соціуму, протягом тисяч років страждаючи від відчуження і крайньої бідності. Ситуація почала змінюватися лише 70 років тому.

В історичних прикладах, популяризованих лідером далітів Б. Р. Амбедкаром, члени касти в одному селі були змушені носити плювальниці навколо шиї, щоб збирати свою нечисту слину, в іншому селі вони повинні були прив'язати гілки до своїх талій, щоб ніхто не ходив по їх "нечистих слідах".


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини