RU

Президентом Гватемали став відставний генерал

07.11.2011, 12:59
Президентом Гватемали став відставний генерал - Фото
Фото: ЕРА
Гонку за президентське крісло в Гватемалі виграв відставний генерал Отто Перес Моліна, який балотувався від Патріотичної партії. За екс-генерала свої голоси віддали 55% виборців, його суперник Мануель Бальдісон, що представляє Демократичну партію відродження волі, отримав 45% голосів, - передає Бі-бі-сі.

Після закінчення громадянської війни в 1990-х роках в Гватемалі військові - ні діючі, ні відставні - не займали президентський пост. Президентські вибори в Гватемалі проходили в два тури. У першому турі перемогу здобув Моліна з результатом 36% голосів. Бальдісона тоді підтримали близько 23% виборців.

Як і його суперник, 61-річний Моліна обіцяв виборцям боротися з організованою злочинністю в країні і мексиканськими наркокартелями, які влаштувалися в Гватемалі і перетворили країну на головний транзитний пункт наркотиків з Південної Америки до США.

Відставний генерал також пообіцяв залучити до боротьби зі злочинністю додатково 2,5 тисячі солдат і збільшити штат поліції ще на 10 тисяч осіб. Ще під час передвиборної кампанії Моліна заявляв, що підтримує введення смертної кари за найтяжчі злочини.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини