Президент Грузії: Росія діє за середньовічною логікою

05.07.2017, 16:23
Президент Грузії: Росія діє за середньовічною логікою - Фото
Георгій Маргвелашвілі (фото - ЕРА)

Маргвелашвілі підкреслив, що Росія використовує цілеспрямовану політику для підриву єдності Грузії, і миритися з цим неприпустимо

Росія намагається бути серед великих країн, які обумовлюють порядок на планеті, і в той же час на території Європи, в Грузії діє зовсім за середньовічною логікою, вважаючи, що може "створювати складності" іншим країнам, якщо має зброю і владу. Про це заявив президент Грузії Георгій Маргвелашвілі, передає Грузія Online.

Він підкреслив, що Росія використовує цілеспрямовану політику для підриву єдності Грузії, і миритися з цим неприпустимо.

"Російська Федерація, яка в 21 столітті одночасно намагається бути глобальним політичним гравцем, намагається бути серед великих країн, які обумовлюють порядок на нашій планеті, і в той же час тут же, на території Європи, в Грузії діє зовсім за середньовічною логікою, де ставлення таке - раз у мене є зброя, у мене є влада, у мене на твоїй території розміщені військові частини, я кожен день буду створювати тобі складності, твоїх громадян, які ні в чому не винні, я буду щодня гнобити", - сказав Маргвелашвілі.

Він зазначив також, що логіка РФ - це та середньовічна логіка, від якої людство давно відмовилося.

Раніше сьогодні повідомлялося, що в Батумі суддя КСУ Микола Мельник закликав позбавити російських суддів права брати участь в зборах, обґрунтувавши свою позицію тим, що Конституційний суд РФ "обслуговує" путінський режим, знаходячи для своїх політичних рішень юридичні аргументи.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов