RU

Президент Азербайджану позбавив почесного звання Айліслі

07.02.2013, 15:22
Президент Азербайджану позбавив почесного звання  Айліслі - Фото
Акрам Айліслі (фото - newsazerbaijan.ru)
Президент Азербайджану Ільхам Алієв підписав розпорядження про позбавлення письменника Акрама Айліслі (Наібова), який народився в 1937 році, звання народного письменника, а також президентської пенсії, - передає Інтерфакс-Україна

Як повідомили в четвер офіційні азербайджанські ЗМІ, ці кроки зроблені після звернень державних структур, громадських організацій та громадян за спотворення письменником азербайджанської історії, в тому числі подій, пов'язаних з карабаським конфліктом.

Айліслі є автором роману "Кам'яні сни", опублікованому в 12-му номері журналі "Дружба народів" за 2012 рік. У розпорядженні президента Азербайджану, зокрема, зазначається, що Айліслі, "зловживаючи високою довірою народу, в своєму останньому творі спотворив в непритаманній  для азербайджанського письменника манері факти, пов'язані з історією Азербайджану".

Президент відзначає, що "розпочата у творі спроба сформувати антигуманістичний образ азербайджанського народу, спотворити суть нагірно-карабахського конфлікту, очорнити азербайджанську історію, ображає почуття більше мільйона азербайджанських біженців та вимушених переселенців".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини