RU

Президент Єгипту вирішив більше не балотуватися

02.02.2011, 09:40
Президент Єгипту вирішив більше не балотуватися - Фото
6a08c91822767f40e554495fd3373c7e.jpg

Президент Єгипту вирішив більше не балотуватися

Президент Єгипту Хосні Мубарак виступив з екстреним телезверненням, пообіцявши не висувати своєї кандидатури на новий термін на вересневих виборах глави держави.

"Я вирішив не висувати своєї кандидатури на майбутніх виборах", - заявив Х.Мубарак, якого цитує канал "Вести".

Повідомляється, що незадовго до того, як Х.Мубарак прийняв таке рішення, він поспілкувався зі спецпредставниками американського Президента Барака Обами, Френком Віснером, який умовляв Мубарака слухати вимоги опозиції і почати підготовку до законної зміни влади у країні.

Водночас на площі Тахрір у Каїрі зібралося близько вісімдесяти тисяч осіб - вдень їх, за оцінками поліції, було до чверті мільйона. Багатотисячний натовп маніфестантів у центрі Каїра зустрів тріумфуванням заяву Президента Єгипту.

У своїй промові Х.Мубарак наголосив, що використовує місяці, що залишилися до цього, для організації мирної передачі влади. За словами президента, "події останніх днів поставили народ і владу перед вибором - хаос або стабільність". Проте він висловив впевненість, що "Єгипет зможе вийти із ситуації, яка склалася більш сильною, ніж раніше", і закликав співгромадян зробити вибір на користь стабільності, а не анархії.

Нагадаємо, єгипетська опозиція вимагала від Х.Мубарака піти у відставку до цієї п'ятниці.

Переворот в Єгипті: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини