RU

Президент Чечні запропонував безжалісно знищувати терористів

29.03.2010, 15:00

Президент Чечні Рамзан Кадиров засудив теракти, вчинені у Москві. Відповідне звернення розміщене на офіційному сайті Президента.

У повідомленні зазначено, що Чечня протягом багатьох років відчувала на собі, що таке тероризм. "Від рук бандитів загинули тисячі людей у Чеченській Республіці. Серед жертв - перший Президент ЧР Ахмат-Хаджі Кадиров, відомі релігійні та суспільні діячі, вчителі, лікарі, жінки, літні люди, діти", - наголосив Р.Кадиров.

За його словами, народ Чеченської Республіки засуджує будь-які прояви тероризму і екстремізму. "Правоохоронні органи Чечні готові надати допомогу і підтримку московським колегам у розслідуванні події. Будь-які доручення будуть оперативно виконані", - додав він.

Президент Чечні наголосив, що "в цей важкий для народів Росії день ми з всією відповідальністю заявляємо, що будемо боротися з терористами, поки вони не будуть повністю знищені. Одними словами викорінити зло неможливо. Тому в ім'я порятунку життів мирних громадян, бандитів необхідно ізолювати від суспільства, а у випадку надання опору - знищувати безжалісно".

"Від імені керівництва ЧР і від імені усього чеченського народу висловлюю співчуття рідним і близьким загиблих. Бажаємо найшвидшого видужання потерпілим", - зазначив Р.Кадиров.

Нагадаємо, вибухи у московському метро прогриміли сьогодні вранці. Потужність вибухів становила, за попередніми даними, 3 кілограми в тротиловому еквіваленті, їх здійснили терористки-смертниці. За останніми даними, кількість жертв досягло 37 осіб, поранених - понад 100.

За даними ЗМІ, відповідальність за вибухи взяли на себе чеченські сепаратисти. Офіційно ця інформація ніяк не підтверджена.

Тероризм і боротьба з ним: добірка новин>>>

Вибух у московському метро: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини