RU

Прем'єр Угорщини: Умова для прийняття України в ЄС - стабільність

24.11.2014, 10:26
Прем'єр Угорщини: Умова для прийняття України в ЄС - стабільність - Фото
Віктор Орбан (фото - ЕРА)
Україна не володіє фінансовою самостійністю і тому говорити про її можливий вступ до Євросоюзу поки рано. Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

"Ми повинні з'ясувати, хто платитиме щорічно 25 мільярдів євро, необхідні для підтримки України, - заявив Орбан в інтерв'ю німецькій газеті Handelsblatt. - Поки цей момент не проясниться, питання про членство України в ЄС не стоїть".

За заявою політика, він міг би собі уявити прийняття України до складу ЄС у середньостроковій перспективі і навіть вважає його бажаним. "Але для цього країна повинна володіти політичною та економічною стабільністю, а також вміти контролювати свої кордони", - підкреслив глава угорського уряду.

З приводу напружених відносин між Росією і Заходом прем'єр Угорщини зазначив, що інтереси його країни "не збігаються з інтересами США". За його словами, геополітичний інтерес Будапешта можна описати трьома словами: мир, енергія і торгівля. "Щоб незалежна Україна відділяла Угорщину від Росії - також в інтересах Угорщини", - продовжив Віктор Орбан.

"У нас був спільний кордон з Радянським Союзом, і багато часу минуло, перш ніж ми позбулися від нього. Ми не хочемо, щоб він виник знову", - пояснив політик, зазначивши, що сьогодні вплив Росії в Центральній Європі набагато слабкіше, ніж в 2000 році.

Джерело: Deutsche Welle

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини