RU

Прем'єр-міністр Польщі підтримала повну заборону абортів

31.03.2016, 13:07
Прем'єр-міністр Польщі підтримала повну заборону абортів - Фото
Беата Шидло (фото - polskieradio.pl)
Прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила, що підтримує громадську ініціативу про повну заборону абортів. Про це повідомляє  Польське радіо.

Прем'єр-міністр підкреслила, що відкрита до громадянської ініціативи повної заборони переривання вагітності.

Беата Шидло зазначила, що кожен депутат повинен голосувати відповідно до своєї позиції, тому в правлячої партії Право і справедливість не буде дисциплінарного голосування з цього питання.

"Природно, ми повинні проявити повагу до громадянської ініціативи. Якщо йдеться особисто про мене, то я підтримую цю ініціативу", - зазначила прем'єр.

На даний момент організації pro-life очікують рішення спікера Сейму з приводу громадянського проекту "антиабортного закону". Два тижні тому організації представили законопроект, під яким була зібрана тисяча підписів.

Також в Сейм надійшла заява про створення Комітету законодавчої ініціативи Стоп абортам. Якщо спікер Сейму висловить згоду, комітет почне збирати підписи під законопроектом повної заборони переривання вагітності.

Відповідно до закону, прийнятому в 1993 році, в Польщі заборонені аборти за винятком трьох ситуацій: загрози здоров'ю матері, підозри про виникнення вагітності в результаті згвалтування, а також у разі тяжких захворювань плода. Громадянська ініціатива повної заборони переривання вагітності передбачає виключення цих випадків.

Читайте таккож: Жінки повинні нести покарання за незаконні аборти

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини