Прем'єр Латвії Лаймдота Страуюма оголосила про свою відставку

07.12.2015, 11:53
Прем'єр Латвії Лаймдота Страуюма оголосила про свою відставку - Фото
Лаймдота Страуюма (фото - EPA)

У зв'язку з рішенням про відставку уряд теж розпускається, після затвердження нового кабміну Лаймдота Страуюма повернеться в Сейм

Прем'єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма оголосила в понеділок, 7 грудня, про відставку. Вона повідомила про своє рішення на зустрічі з президентом Раймондом Вейонісом, повідомляє Лента.ru з посиланням на портал Dienas Bizness.

Виступаючи перед журналістами, Лаймдота Страуюма підкреслила, що за той час, який вона була главою кабінету міністрів, були прийняті два важливих для держави бюджету, ситуація в економіці країни покращилася. "Вважаю, що необхідні нові ідеї та енергія, щоб завершити розпочате", - пояснила вона своє рішення.

Як зазначає LSM.lv, президент заявив журналістам, що політичні партії повинні поквапитися з обранням нового прем'єр-міністра, так як цього вимагає зовнішньополітична ситуація. "Нам потрібен працюючий уряд", - підкреслив Вейоніс. Він має намір найближчим часом почати переговори з представленими в Сеймі партіями, щоб визначитися з потенційними кандидатами.

У зв'язку з рішенням про відставку уряд, який очолювала Лаймдота Страуюма, теж розпускається.

Як зазначає db.lv, після затвердження нового складу кабміну Лаймдота Страуюма повернеться в Сейм.

У числі можливих причин відставки місцеві ЗМІ називають затверджений Сеймом 30 листопада бюджет і розбіжності всередині кабміну.

Лаймдота Страуюма очолила уряд 22 січня 2014 року. До того займала пост міністра землеробства, а раніше була держсекретарем Міністерства з охорони навколишнього середовища і регіонального розвитку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні