RU

Прем'єри-ліга готова подати апеляцію на позов "Дніпра"

15.07.2009, 10:49

Прем'єр-ліга готова до подачі апеляції на рішення окружного адміністративного суду Києва про визнання її нелегітимною, яке вона отримала вчора. Про це заявив гендиректор ПЛ Максим Бондарєв.

"Передусім, у цьому випадку пропущений термін позовної давності. Він складає рік з моменту, коли особа дізналася або мала дізнатися, що її права порушено. Статут ПЛ, на якому стоїть і печатка "Дніпра", зареєстрований 17 квітня 2008-го. А позов датований 16 червня 2009-го. ПЛ створена в організаційно-правовій формі, не передбаченій законом? Читаю статут: "Прем'єр-ліга - це об'єднання підприємств-юридичних осіб". А ця форма прямо передбачена державним класифікатором", - сказав М.Бондарєв, якого цитує "Сегодня".

У Ліги є 10 днів, щоб повідомити суду про бажання оскаржити його рішення, плюс ще 20, щоб подати апеляцію.

Нагадаємо, Федерація футболу України дала Прем'єр-лізі 30 днів на те, щоб організація привела свій Статут у відповідність із законодавством України.

Об'єднання професійних футбольних клубів України "Прем'єр-ліга" визнано недійсним і буде припинено шляхом ліквідації. Таке рішення 6 липня прийняв Окружний адміністративний суд міста Києва.

Детальніше про конфлікт в українському футболі>>>
Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини