RU

Правозахисники засудили організаторів Євробачення в Азербайджані

23.05.2012, 11:52
Правозахисники засудили організаторів Євробачення в Азербайджані - Фото
4bd3448d5b5ee68894409a6cfff9d5b4.jpg
Відмова Європейського мовного союзу (ЕВС), що є організатором пісенного конкурсу Євробачення, засудити порушення прав людини в Азербайджані дає цій державі карт-бланш для продовження репресивної діяльності, заявила в середу на своєму сайті правозахисна організація Amnesty international.

"Незважаючи на обіцянку підтримати свободу слова в Азербайджані, ЄВС закрив очі на численні порушення прав людини в країні", - заявив Макс Такер, співробітник організації, що відстежує ситуацію в Азербайджані і знаходиться в даний час в Баку, де 26 травня пройде фінал Євробачення, передає Інтерфакс-Україна.

Amnesty international відзначає, що 21 травня в Баку проходила чергова мирна демонстрація, учасники якої вимагали покласти край корупції в країні і поважати права людини. Однак, як стверджує організація, поліція занурила демонстрантів в автобуси. За даними правозахисників, людей відвезли за місто, а потім побили.

Міжнародні правозахисні організації неодноразово закликали організаторів Євробачення використати проведення конкурсу в Баку в якості важеля тиску на азербайджанські влади, що порушують, на їхню думку, права людини й переслідують активістів і незалежних журналістів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини