RU

Працівники Amazon з усього світу планують страйкувати в "чорну п'ятницю"

27.11.2020, 15:39
Працівники Amazon з усього світу планують страйкувати в
Фото: depositphotos.com

Складські працівники компанії  Amazon  і низка організацій за соціальну і екологічну справедливість проведуть серію скоординованих акцій протесту в "чорну п'ятницю", повідомляє Vice.

Акції пройдуть в 15 країнах – США, Великобританії, Мексиці, Бразилії, Індії, Австралії, Іспанії, Франції, Бельгії, Німеччині, Люксембурзі, Італії, Польщі та інших країнах. Протести пройдуть під хештегом #MakeAmazonPay (примусь Amazon платити). Їх мета – домогтися поліпшення умов праці і підвищення зарплат на докризовий рівень.

На шести підприємствах Amazon в Німеччині будуть страйкувати близько 3000 працівників. До протестів приєднаються і працівники швейної промисловості в Бангладеш, які виробляють одяг, що продається Amazon. Члени профспілок і екологічні групи проведуть демонстрацію біля європейської штаб-квартири Amazon в Люксембурзі. На Філіппінах працівники колл-центру Amazon Ring, які, згідно з Financial Times, знаходяться в "нелюдських" умовах, також проведуть віртуальну акцію.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Під час пандемії вартість Amazon зросла до $1 трлн, а Безос став першою людиною в історії з $200 млрд особистого статку. "Тим часом на складах Amazon працівники ризикували своїм життям і лише деякі отримували підвищення заробітної плати", – йдеться в заяві працівників.

У керівництві Amazon заявили, що завжди в повному обсязі підтримують своїх працівників і будуть уважно стежити за протестами. У компанії звинувачують третю зацікавлену сторону в організації мітингів.


Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини