RU

Посол РФ звинуватив Польщу в "русофобії": Відносини гірші з часів Другої світової

27.04.2021, 09:59
Посол РФ звинуватив Польщу в
Сергій Андрєєв (фото – ЕРА)

Стан російсько-польських відносин – "найгірший за весь період після Другої світової війни". Про це пропагандистському ресурсу Кремля ТАСС  заявив посол Росії в Польщі Сергій Андрєєв.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Працівник дипмісії РФ у Варшаві запевняє, що це нібито Польща "цілеспрямовано веде справу до згортання і руйнування наших відносин, зв'язків, співпраці майже в усіх областях".

Він уточнив, що переломний момент у відносинах країн настав у 2014 році, коли в Польщі, як висловився посол РФ, почалася і "не припиняється шалена русофобська кампанія". Андрєєв промовчав про те, що ж стало причиною такого ставлення поляків до Росії.

ДОВІДКА. Неоголошена війна РФ проти України триває восьмий рік: Росія в 2014 році захопила Крим і частину Донбасу. Путін спочатку заперечував участь в захопленні Криму, але пізніше похвалився цим. Москва продовжує заперечувати участь у війні на сході України, стверджуючи, в тому числі через соцмережі, ЗМІ РФ і ЗМІ посібників в Україні, що на Донбасі "громадянська війна". Завдання РФ – щоб Україна визнала суб'єктність її терористичних організацій ДНР/ЛНР, не могла приєднатися до ЄС/НАТО і Заходу в цілому.

Проте, сказав дипломат РФ, Росія "особливо з цього приводу не переживає", так як "звикла до нових реалій: обійдемося, на відносинах з Польщею світ клином не зійшовся".

Читайте також: Оглядач CNN: Кремль знущається над Заходом, а в ЄС "засуджують" і "тупають ногою"

Як і у випадку з іншими країнами, рішення і дії влади яких не подобаються Москві, риторику і курс керівництва Польщі російський чиновник пояснив нібито бажанням "догодити США".

"Польська влада поспішає попереду інших союзників продемонструвати беззастережну лояльність США", – сказав Андрєєв, нарікаючи, що Росії "пред'являють абсурдні звинувачення без найменших доказів".

Читайте також: Заходу потрібно бути готовим до витрат, якщо він хоче протистояти Путіну – Financial Times

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини