Порятунок економіки vs порятунок життя: опитування - що важливіше для людей

05.05.2020, 10:32
Порятунок економіки vs порятунок життя: опитування - що важливіше для людей - Фото
В Італії після послаблення карантину (фото - ЕРА)

Більшість людей у всьому світі хочуть, щоб на тлі пандемії коронавірусу уряди віддавали пріоритет порятунку життів, а не спробам перезапустити економіку. Такі висновки зробили аналітики американської консалтингової фірми із зв'язків з громадськістю і маркетингу Edelman, пише Reuters.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Агентство відзначає, що останні результати "Барометра довіри Едельмана", співробітники якого протягом останніх 20 років опитують десятки тисяч людей на предмет їхньої довіри до основних інститутів, ставлять під сумнів ідею, що люди втомилися від карантину".

67% із 13 200 опитаних з 15 до 23 квітня людей погодилися із твердженням, що "Найвищим пріоритетом уряду має бути порятунок найбільшої кількості життів, навіть якщо це означає, що економіка буде відновлюватися повільніше". Цей показник був на рівні 76% в Японії, вище 70% - у Канаді, Британії і Франції, 66% - в США, і лише 56% в КНР.

Третина респондентів підтримали твердження, що "Уряду стає важливіше зберегти робочі місця і перезапустити економіку, аніж приймати всі заходи для забезпечення безпеки людей".

Читайте також: Непотрібний Кабмін. Як українці самі собі скасували карантин

Опитування показало, що довіра до урядового інституту "повсюдно зросла до рекордного рівня в 65%. При цьому з твердженням, що лідери бізнесу проводять "видатну роботу", що відповідає вимогам моменту, погодилися тільки 29% опитаних.

Компанія стверджує, що опитування проведене в Канаді, Китаї, Франції, Німеччині, Індії, Японії, Мексиці, Саудівській Аравії, Південній Кореї, Великобританії і США. Станом на 2018 рік, Edelman була найбільшою в світі (із доходу) фірмою із зв'язків з громадськістю.

Дивіться 11 графіків: Падіння ВВП, кожен десятий - без роботи. 5 інсайдів зі звіту НБУ

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю