09.07.2018, 12:38

Порятунок дітей із затопленої печери: вночі знову йшов дощ

Порятунок дітей із затопленої печери: вночі знову йшов дощ - Фото
Скріншот з відеозапису

У Таїланді відновлено операцію - залишилося вивести на поверхню ще вісім дітей і їх тренера

Реклама
Реклама

У Таїланді поновилася активна фаза операції з порятунку дітей із затопленої печери на півночі країни. Про це з посиланням на місцеву владу повідомило агентство Reuters.

Після того, як з підземної пастки були доставлені на поверхню четверо дітей, рятувальники взяли паузу о 10 годині, щоб заправити кисневі резервуари, які доставляють в печеру, і спланувати подальшу місію.

Зараз в печері залишаються ще вісім дітей і їх тренер. Першими врятували найбільш ослаблених дітей: нирці наділи на них кисневі маски і тримали прив'язаними біля себе, поки вибиралися на світло. З дітьми все гаразд і вони отримують необхідну медичну допомогу.

За словами рятувальників, якщо все піде, як заплановано, то операцію вони зможуть закінчити за три-чотири дні. Тим часом, місцеві ЗМІ повідомляють про те, що вночі знову пройшов дощ, через що затоплення може посилитися.

Читайте також: Порятунок дітей в печері в Таїланді: загинув військовий водолаз

23 червня 2018 року в Таїланді 12 підлітків у віці 11-16 років і їх тренер пропали під час походу в печерний комплекс. 2 липня їх усіх знайшли живими в одній з печер. Група виявилася заблокована через рівень води в підземеллі, що піднявся.  8 липня рятувальники почали евакуацію.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама