RU

Pornhub введе "біометричну" верифікацію користувачів

04.02.2021, 21:34
Pornhub введе
Фото: depositphotos.com

Платформа Pornhub представила детальну інформацію про те, як планує боротися зі зловживаннями на своїй платформі: збільшить команду модераторів і введе біометричну перевірку користувачів, які завантажують відео,  йдеться у звіті.

Перевірка як і раніше буде здійснюватися командою модерації, а перевірка особи буде здійснюватися командою Yoti. Для підтвердження потрібно буде надати актуальну фотокартку і документ, що засвідчує особу.

"Yoti перевірить дійсність документа, що підтверджує особу, і порівняє цей документ із надісланої фотографією, використовуючи безпечну біометричну технологію", – йдеться в заяві.

У звіті наголошується, що модератори будуть частіше перевіряти пошукові запити на наявність фраз, що порушують політику користування. А самі ж модератори пройдуть більш ретельну підготовку і їм буде запропоновано підтримку і терапію, щоб забезпечувати їх психологічне здоров'я.

"Цей звіт буде першим у своєму роді серед платформ для дорослих, що встановлює стандарти прозорості і підзвітності в галузі", – йдеться в заяві Pornhub.

  • Зміни на платформі почалися після розгромної статті в New York Times, в якій говорилося про те, що адміністрація сайту недостатньо якісно перевіряє контент, що призвело до появи на сайті великої кількості нелегального порно, серед іншого з особами, які не досягли 18-річного віку.
  • Pornhub швидко відреагував на скандал, внісши нові правила в користування сайтом, що передбачають більш жорстку модерацію контенту, а також заборону на скачування відео з платформи. Адміністрація сайту навіть видалила значну частину контенту. Однак, цього виявилося недостатньо, і вже через кілька днів Visa і MasterCard заборонили розплачуватися своїми картами на сайті Pornhub.
Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини