RU

Популярні острова в Таїланді масово залишають туристи

05.12.2012, 17:20
Популярні острова в Таїланді масово залишають туристи - Фото
Фото: ЕРА
Іноземні туристи залишають таїландські острови Ко Панган і Самуї через перебої з електрикою, викликаних коротким замиканням в підземних кабелях. Як повідомляє преса, відпочиваючі, які прожили без світла близько доби, втратили віру в те, що місцева влада зможе подолати блекаут найближчим часом, - передає канал Вести.

Між тим, власники готелів зробили спробу відновити нормальний режим роботи у своїх закладах за допомогою електрогенераторів, однак не змогли їх заправити: на островах вже виник дефіцит бензину. За деякими даними, паливо закінчується навіть на бензоколонках. При цьому, голова місцевої асоціації з розвитку туризму Тхавеесак Сомвон заявив, що в готелях таки використовують генератори, тому серйозних проблем в туристичній галузі не виникло, а кількість зданих путівок не перевищує норму.

Тим не менш, надходить інформація про те, що в даний момент аеропорт Самуї переповнений: там знаходяться близько трьох тисяч іноземців, які сподіваються вилетіти в столиці Таїланду літаками Bangkok Airways - єдиної авіакомпанії, літаючої на острів.

У лікарнях Самуї встановлені резервні джерела живлення. Кожні три години комерційні райони острова отримують електроенергію по справним кабелям.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини