Помер французький філософ Андре Глюксман

10.11.2015, 11:30
Помер французький філософ Андре Глюксман - Фото
Андре Глюксманн (фото - EPA)

Відомий сучасний французький філософ, політолог і письменник-есеїст Андре Глюксман помер у ніч на 10 листопада у віці 78 років

Французький філософ Андре Глюксман помер у ніч на 10 листопада у віці 78 років. Про це у вівторок повідомив його син Рафаель Глюксман в Facebook.

"Мого першого і кращого друга більше немає. У мене була неймовірна можливість знати, сміятися, сперечатися, подорожувати, грати, робити все і не робити взагалі нічого з такою доброю і геніальною людиною", - написав син філософа.

Причину смерті свого батька Рафаель Глюксман не уточнив.

Mon premier et meilleur ami n'est plus.J'ai eu la chance incroyable de connaître, rire, débattre, voyager, jouer, tout...

Posted by Raphaël Glucksmann on 9 ноября 2015 г.

Відомий сучасний французький філософ, політолог і письменник-есеїст Андре Глюксман народився 19 червня 1937 року. Він навчався в Ліоні та Еколь-Нормаль. Свою першу книгу - "Міркування про війну" - Глюксманн опублікував у 1968 році.
У травні 1968 року він брав участь у студентських бунтах. У 1972 році Глюксманн опублікував статтю "Нинішні часи", де назвав Францію "фашистською диктатурою". У 1975 році у своїй роботі "Кухарка і людожер, міркування про державу, марксизм і концтабори провів паралель між нацизмом і комунізмом".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих