Помер найстаріший американський гангстер: його називали "найстрашнішим убивцею"

26.02.2020, 11:59
Помер найстаріший американський гангстер: його називали
Джон Францезе (скріншот відео MOB TALK RADIO, YouTube)

Джон Францезе дожив до 103 років. Він був засуджений за пограбування чотирьох банків, прокурори також заявляли про його причетність до 50 вбивств

У США у віці 103 років помер найстаріший гангстер Джон "Сонні" Францезе, якого американські прокурори називали "найстрашнішим убивцею в світі мафії". Про це повідомляє  Sky News.

Францезе народився в Неаполі в 1917 році, був молодшим зі своїх 19 братів і сестер.

Виріс майбутній гангстер в Брукліні, Нью-Йорк. У 1950 році приєднався до мафії, швидко став підніматися в ієрархії і незабаром став другою за впливовістю людиною в клані сім'ї Коломбо.

Читайте також: Хто і навіщо: екс-гангстер розкрив правду про вбивство Тупака

У 1967 році був уперше засуджений за організацію пограбування чотирьох банків. Його звільнили в 1978 році, але він регулярно повертався до в'язниці за порушення умов дострокового звільнення.

Прокурори називали його "найстрашнішим убивцею в світі мафії". У ході судового розгляду вони повідомили присяжним, що гангстер хвалився причетністю до 50 вбивств в злочинному світі. Однак суд не визнав Францезе винним за статтями про вбивства.

У 2011 році його засудили на вісім років ув'язнення за рекет. У 2017 році через похилий вік 100-річний Францезе був звільнений з в'язниці. Влада заявляла, що в той час він був найстарішим в'язнем в країні.

Читайте також: У в'язниці США убитий знаменитий гангстер Джеймс Балджер - ЗМІ

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации