RU

Помер найстаріший американський гангстер: його називали "найстрашнішим убивцею"

26.02.2020, 11:59
Помер найстаріший американський гангстер: його називали
Джон Францезе (скріншот відео MOB TALK RADIO, YouTube)

У США у віці 103 років помер найстаріший гангстер Джон "Сонні" Францезе, якого американські прокурори називали "найстрашнішим убивцею в світі мафії". Про це повідомляє  Sky News.

Францезе народився в Неаполі в 1917 році, був молодшим зі своїх 19 братів і сестер.

Виріс майбутній гангстер в Брукліні, Нью-Йорк. У 1950 році приєднався до мафії, швидко став підніматися в ієрархії і незабаром став другою за впливовістю людиною в клані сім'ї Коломбо.

Читайте також: Хто і навіщо: екс-гангстер розкрив правду про вбивство Тупака

У 1967 році був уперше засуджений за організацію пограбування чотирьох банків. Його звільнили в 1978 році, але він регулярно повертався до в'язниці за порушення умов дострокового звільнення.

Прокурори називали його "найстрашнішим убивцею в світі мафії". У ході судового розгляду вони повідомили присяжним, що гангстер хвалився причетністю до 50 вбивств в злочинному світі. Однак суд не визнав Францезе винним за статтями про вбивства.

У 2011 році його засудили на вісім років ув'язнення за рекет. У 2017 році через похилий вік 100-річний Францезе був звільнений з в'язниці. Влада заявляла, що в той час він був найстарішим в'язнем в країні.

Читайте також: У в'язниці США убитий знаменитий гангстер Джеймс Балджер - ЗМІ

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини