Поляки можуть отримувати середню європейську зарплату в 2030 році

17.02.2016, 13:47
Поляки можуть отримувати середню європейську зарплату в 2030 році - Фото
Фото: EPA

Уряд Польщі заявляє про можливість створення "польської марки"

Уряд Польщі затвердив нову програму розвитку країни. Про це повідомляє Укрінформ.

"Хочу проінформувати, що Рада міністрів прийняла програму розвитку, яку направляємо полякам. Це одна з програм, з якою ми йшли на вибори, - програма розвитку Польщі", - зазначила прем'єр-міністр РП Беата Шидло.

За її словами, йдеться про "зовсім нову модель розвитку Польщі". Шидло підкреслила, що уряд має амбіції створити "польську марку", яка буде конкурувати з кращими в світі.

Міністр розвитку Польщі Матеуш Моравецький підкреслив, що завдання влади - підвищення рівня ВВП країни.

За його словами, сьогодні ВВП Польщі на душу населення становить 70% від середнього по ЄС, у 2030 році країна в результаті проведення реформ повинна наздогнати ЄС, а в 2040 році на 12,8% випередить середній показник по Євросоюзу.

"Це відіб'ється і на зарплатах - середню європейську зарплату поляки будуть отримувати в 2030 році", - зазначив міністр розвитку РП.

Моравецький підкреслив, що його план розвитку буде включати п'ять основних елементів: реіндустріалізація, розвиток інноваційних фірм, капітал для розвитку, експансію за кордоном, а також соціальний і територіальний розвиток.

Нагадаємо, що Міністерство юстиції Польщі підготувало проект змін до Конституції, який передбачає кримінальне та адміністративне покарання за використання виразів з розряду "польський концтабір.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?