Польська влада нагадала в ЄС, чим війна в Україні загрожує Європі

04.07.2018, 13:04
Польська влада нагадала в ЄС, чим війна в Україні загрожує Європі - Фото
Матеуш Моравецький (фото - прес-служба прем'єра Польщі)

Прем'єр-міністр країни Матеуш Моравецький, виступаючи в Європарламенті, перерахував нинішні виклики виживанню Євросоюзу

Те, що путінська Росія робить в Україні, є однією з основних загроз безпеці Європейського Союзу. Таку тезу, яку часто наводять українські топ-чиновники на виступах за кордоном, озвучив у залі Європарламенту глава польського уряду Матеуш Моравецький, повідомляє Укрінформ.

"Уже кілька років Євросоюз протистоїть багатьом складним кризам. Йдеться про кризу в банковій сфері, в єврозоні, міграційну кризу, Brexit, а також про російську агресію", - перерахував польський прем'єр.

На думку Моравецького, єдина Європа потребує захисту від зростаючих загроз через російську гібридну війну в Україні, інтервенцію РФ в Сирії, тероризм, а також подій в британському Солсбері.

"Те, що Росія зробила в Україні, загрожує безпековій архітектурі Східної Європи і має на меті дестабілізувати Захід", - наголосив прем'єр Польщі.

Раніше Моравецький заявив, що російський проект нового газопроводу Північний потік-2 є "зброєю гібридної війни Москви проти енергетичного сектора Європи", яку Кремль має намір використовувати для підриву солідарності ЄС та НАТО.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами