RU

Польща вибрала командувача збройними силами на випадок війни

22.06.2015, 10:20
Польща вибрала командувача збройними силами на випадок війни - Фото
Фото: ЕРА
У Польщі з'явиться Головнокомандувач польськими збройними силами в разі війни. 21 червня президентське Бюро національної безпеки повідомило, що в понеділок 22 червня Броніслав Коморовський згідно з пропозицією прем'єр-міністра Еви Копач призначить генерала Марека Томашіцького кандидатом на Головнокомандувача польськими збройними силами в разі війни. Про це повідомляє Радіо Польща.

"Створення можливості вибору кандидата на посаду Головнокомандувача збройними силами, який зможе заздалегідь підготуватися до виконання обов'язків, було однією з головних змін, внесених в рамках реформи системи управління збройними силами, яка почала діяти 1 січня 2014 року", - повідомили в Бюро національної безпеки.

Головнокомандувач повинен прийняти командування армією під час війни і підкорятися безпосередньо президентові, який займається захистом держави спільно з урядом.

Решта військових завдань, пов'язані з оборонними операціями, наприклад, вчення, залишаються у віданні Міністерства оборони, також під час війни.

Президент Польщі, підписуючи закон про створення такої посади в структурі управління польською армією 1 квітня 2015 року, зазначав, що "закон озброює польську державу реальною здатністю ефективно і швидко реагувати на потенційну небезпеку та кризи".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини