RU

Польща згодна брати участь в новій конфігурації системи ПРО США

21.10.2009, 15:42

Польща вважає нову конфігурацію системи ПРО США в Європі дуже цікавою, потрібною і готова у ній брати участь. Про це заявив Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск. Раніше він провів переговори з віце-президентом США Джозефом Байденом.

"Я хочу наголосити: проект ракет SM-3 нової конфігурації ПРО Польща вважає дуже цікавим, потрібним і готова в ньому брати участь. Він буде служити нашим спільним інтересам", - сказав Д.Туск, якого цитує ІТАР-ТАСС.

Польща "в очах США стала партнером, від якого чекають активності і відповідальності". "Польща є і буде рівноправним партнером США", - додав глава польського уряду. Він також вказав, що погляди США і Польщі на питання безпеки "ідентичні".

"Одним з найближчих союзників" США назвав Польщу Дж.Байден. Він вказав, що Польщу і США "поєднують зобов'язання з безпеки" і додав: "Ми цінимо, що Польща погодилася на розміщення об'єктів системи ПРО". "Мета нашої протиракетної оборони - забезпечити безпеку у світлі зростаючих загроз Європі", - додав американський політик. Дж.Байден висловив переконання, що нова конфігурація системи ПРО в Європі підвищить безпеку не тільки США, але також Європи, блоку НАТО і Польщі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини