RU

Польща не боїться погроз Росії

20.08.2008, 09:25

Варшава не боїться погроз Москви через розташування на польській території американської системи протиракетної оборони.

Як повідомляє телеканал "24", Глава Бюро національної Безпеки Польщі назвав беззмістовною риторикою часів Радянського Союзу заяви російського керівництва про можливості націлити на Польщу ракети, якщо вона розмістить на своїй території перехоплювачі американського протиракетного щита.

"Коли Польща та інші країни нашого регіону стали членами НАТО, нам говорили, що повертається холодна війна. Однак, нічого такого не трапилося, нічого поганого не сталося і для Росії. На початку перемовин щодо системи ПРО, Москва брала на переляк і поляків, і чехів. Але це все беззмістовна риторика часів Радянського Союзу", - сказав польський політик.

Тим часом деякі аналітики стверджують, що підписання угоди на тлі війни Росії з Грузією посилюють аргументи Москви про те, що система ПРО США у Східній Європі націлена проти неї. Білий дім пояснює розгортання протиракетної парасольки потребою захиститися від атак з боку Ірану.

Нагадаємо, постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін заявив, що чекав від польського уряду Дональда Туска набагато більш продуманих рішень, пов'язаних з планами щодо розміщення систем протиракетної оборони США на території Польщі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини