RU

Половина американців упевнені в початку нової "холодної війни"

28.03.2014, 10:32
Половина американців упевнені в початку нової
31e9d434d92bd6add4f49181ad9acdf8.jpg
Половина американців вважає, що США і Росія вступають у період нової "холодної війни". Про це свідчать результати останнього опитування, проведеного службою Геллапа.

Як повідомляє Голос Америки, опитування показало, що 50 % опитаних вважають, що гряде ще одна "холодна війна". З ними не згодні 43 % опитаних.

У 1991 році, безпосередньо перед закінченням "холодної війни , ця ж служба провела аналогічне опитування. Тоді лише 25 % опитаних вважали, що США і Росія можуть знову встати на стежку "холодної війни".

Серед тих, хто пророкує нові конфлікти, переважають більш літні американці, які пережили часи "холодної війни", їх 64% і вони не молодше 65 років. 36 % людей у віці від 18 до 29 років нових конфліктів не очікують. Більшість молодих людей народилися після закінчення  холодної війни".

Політичні погляди також вплинули на результати опитування. Менше половини демократів і тих, хто не є прихильником жодної з партій, вважають, що ми повертаємося в період протистояння між двома супердержавами. З ними згодні дві третини опитаних республіканців.

22 і 23 березня служба Геллапа опитала по телефону 1012 американців, що живуть у всіх 50 штатах і у Федеральному окрузі Колумбія.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини