RU

Половина американців підтримують імпічмент Трампа - опитування

05.11.2019, 13:22
Половина американців підтримують імпічмент Трампа - опитування - Фото
Дональд Трамп (Фото: Michael Reynolds/EPA)

Більшість американців вважають, що президент США Дональд Трамп повинен бути підданий процедурі імпічменту й відсторонений від посади, підтримка такої позиції виросла за жовтень на 6%. Про це свідчать дані опитування, проведеного наприкінці жовтня NBC News і Wall Street Journal.

Грунтуючись на наявній інформації, 49% респондентів висловилися за те, що Трамп повинен бути підданий імпічменту та відправлений у відставку. За те, щоб залишити Трампа в Білому домі, виступають 46%, не визначилися 5%.

Проведення Конгресом розслідування про імпічмент підтримали 53% опитаних, проти висловилися 44%, ще 3% не впевнені у відповіді.

Читайте також: Йованович розповіла про роль Авакова в скандалі з імпічментом

Опитування, проведене на початку жовтня, показувало зворотні цифри: тоді 43%, меншість, були за відставку Трампа, а більшість в 49% виступало проти, при 8%, що не визначилися.

Ставлення до імпічменту багато в чому збігається з партійною підтримкою: розслідування про імпічмент підтримують 89% виборців-демократів, 58% незалежних і тільки 9% республіканців, відправити Трампа у відставку хочуть 88% демократів, а 90% республіканців проти.

Опитування проводилося серед 900 дорослих 27-30 жовтня, похибка вибірки не більше 3,27%.

Довідка. На початку вересня ЗМІ США написали, що Трамп хотів змусити президента Зеленського допомогти йому з перегонами-2020 через розслідування проти сина Байдена Хантера, який нібито пов'язаний із корупцією в газовій компанії з України. Деякі чиновники пов'язали заморожування допомоги Україні саме з цим. LIGA.net вела хроніку "Україногейта". Демократи домагаються імпічменту Трампа. Ця заплутана історія - максимально доступно.

Читайте також: "Це безумство". Трамп шантажував Зеленського: як це було - описує Вільям Тейлор

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини