RU

Поліція Мадрида застосувала гумові кулі проти демонстрантів

20.07.2012, 09:26
Поліція Мадрида застосувала гумові кулі проти демонстрантів - Фото
1007049c2f4b2d108d35fbe4b38ef77a.jpg
Іспанська поліція застосувала гумові кулі для розгону демонстрантів в Мадриді. Натовп підпалював сміттєві баки в центрі міста, неподалік від будівлі парламенту. Поліція в спецспорядженні розсіяла її. За офіційними даними, семеро людей були арештовані, щонайменше шестеро отримали травми, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Працівники державного сектора заполонили вулиці Мадрида, Барселони і декількох інших міст, скандуючи гасла проти урядового "грабежу". Серед демонстрантів були пожежники і поліцейські, а також працівники медицини та освіти.

Минулого тижня іспанський прем'єр Маріано Рахой оголосив про те, що витрати в держсекторі будуть скорочені на 65 млрд. євро. За його словами, цей захід був частиною угоди з лідерами країн єврозони, домовилися надати фінансову допомогу іспанським банкам. Парламент схвалив цей пакет скорочень в четвер.

Заходи щодо скорочення бюджетних витрат виявилися в Іспанії вкрай непопулярними і викликали протести по всій країні. Одним з найбільш помітних епізодів стало протистояння влади і шахтарів, незадоволених скороченнями субсидій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини