RU

Похорон Березовського почався на найбільшому кладовищі Британії

08.05.2013, 16:24
Похорон Березовського почався на найбільшому кладовищі Британії - Фото
Борис Березовський (фото: ЕРА)

Запрошені на похорон бізнесмена Бориса Березовського почали сьогодні прибувати на кладовище Бруквуд в англійському графстві Суррей. Траурний кортеж наразі рухається в бік місця проведення церемонії. Про це повідомляє ІТАР-ТАРС.

До воріт кладовища під'їхала машина, в якій прибула подруга покійного бізнесмена Катерина Сабірова, з якою у опального російського олігарха до останнього часу були близькі стосунки.

За словами одного з британських правоохоронців, наряди поліції були направлені сьогодні в Бруквуд, так як "на кладовищі очікується велике скупчення людей". "Саме кладовище закрито. Ченці православного монастиря, розташованого на території Бруквуд, попросили сторонніх не заходити на територію православної ділянки кладовища", - додав співробітник правоохоронних органів.

На похороні будуть присутні друзі та родичі бізнесмена. Для представників ЗМІ церемонія закрита.

Кладовище Бруквуд - найбільше не тільки в графстві Суррей, а й у всій Великобританії.

Нагадаємо, тіло 67-річного Березовського з вузлом-зашморгом на шиї було знайдено його охоронцем 23 березня в закритій зсередини ванній будинку поблизу Аскота (графство Беркшир), де проживав бізнесмен. Результати розтину показали, що "причина смерті відповідає версії повішення". Поліція зазначає відсутність свідчень на користь причетності сторонньої особи або осіб до його смерті.

Досьє на Бориса Березовського


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини