12.07.2018, 18:15

Подарунок в жорсткому диску: в США вилучили незвичайний вантаж

Подарунок в жорсткому диску: в США вилучили незвичайний вантаж - Фото

В аеропорт довелося викликати вибухотехніків

Реклама
Реклама

В аеропорту штату Флорида в США прикордонники під час огляду багажу вилучили у пасажира живого пітона. Змію виявили в зовнішньому жорсткому диску.

Чоловік прямував з Маямі в Барбадос, однак йому не вдалося пройти огляд і покинути аеропорт, повідомляє The Washington Post. Офіцер Адміністрації транспортної безпеки США під час перевірки багажу виявив підозрілий органічний об'єкт і викликав вибухотехніка. Спеціаліст розкрив пристрій і виявив змію.

В аеропорт в терміновому порядку прибули співробітники служби охорони рибних ресурсів і диких тварин США, які вилучили пітона. Фахівці заявили, що це не було спробою тероризму, однак може розцінюватися як "загроза дикій природі". Тварина могла виповзти з жорсткого диска під час польоту, спровокувати паніку і навіть стати причиною аварії. Чоловік, який перевозив пітона, отримав штраф і не зміг вилетіти в Барбадос. Його ім'я не розголошується.

Раніше 7 співробітників міжнародного аеропорту Тбілісі госпіталізували після того, як росіянин розлив в касі небезпечну для здоров'я рідину. Чоловіка затримала служба держбезпеки Грузії.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама