RU

Пхеньян здійснив запуск п'яти ракет

12.10.2009, 17:42

Зі східного узбережжя КНДР поблизу району, де розташована північнокорейська база Мусудан-ні, сьогодні здійснено запуск п'яти ракет малої дальності. Ймовірно, йдеться про снаряди нової модифікації, які можуть вражати цілі на відстані до 100 кілометрів.

Як передає канал "Вести", раніше надійшла інформація про запуск двох ракет, однак згодом кількість підкорегували. Військові експерти в Сеулі вважають, що Пхеньян провів планові навчання, однак не виключають, що з їх допомогою він хотів привернути "увагу міжнародного співтовариства".

За даними джерел в уряді Республіки Корея, КНДР з 10 по 20 жовтня ввела заборону на судноплавство біля східного і західного узбережжя КНДР. Управління безпеки на морі Японії також проінформувало про те, що з сьогоднішнього дня і до 25 жовтня північнокорейська сторона ввела обмеження для судноплавства в Жовтому морі на відстані до 120 км від берега до заходу від Пхеньяна.

Резолюції Радбезу ООН забороняють КНДР здійснювати пуски балістичних ракет, однак не існує міжнародних угод, які не дозволяли б Пхеньяну запускати ракети малої дальності. За даними південнокорейської розвідки, КНДР зараз має в своєму розпорядженні кілька сотень ракет ближнього радіусу дії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини