Після вибуху ракети і радіації в РФ. Путін знову погрожує США

23.08.2019, 15:17
Після вибуху ракети і радіації в РФ. Путін знову погрожує США - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)

Незважаючи на нещодавні невдалі випробування, президент країни-агресора Росії обіцяє продовжувати розробку нового озброєння

Президент країни-агресора Володимир Путін заявив, що Росія буде працювати над створенням ракет середньої і малої дальності. Про це він сказав на нараді з постійними членами Ради безпеки РФ.

Путін уточнив, що РФ розроблятиме "системи новітнього озброєння, що не мають аналогів в світі".

"Ми були просто змушені і були зобов'язані забезпечити безпеку нашого народу і нашої країни. Ми це (розробку нового озброєння, - ред.) робимо зараз і, безумовно, будемо робити в майбутньому", - підкреслив він.

За словами Путіна, до таких заходів він вдається вимушено - після американських випробувань крилатої ракети, забороненої деанонсованим Договором про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

Президент Росії доручив МЗС, Міноборони та іншим профільним відомствам проаналізувати ризики і прийняти "симетричні кроки".

8 серпня на полігоні в Архангельській області стався вибух. Припускають, що це сталося під час випробувань крилатої ракети Буревісник. Вчора в США в Радбезі ООН закликали РФ розкрити інформацію про вибух.

  • Взимку 2019 р. президент США Дональд Трамп звинуватив РФ в порушенні договору через розробку в Росії нового типу крилатої ракети.
  • 2 серпня США формально вийшли з договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності з Росією.
  • Того ж дня в США заявили про розробку нових ракет середньої дальності. 18 серпня американці успішно провели випробування крилатої ракети середньої дальності.
  • 8 серпня на полігоні в Архангельській області стався вибух. Припускають, що це сталося під час випробувань крилатої ракети Буревісник.
  • Після вибуху в РФ приховували витік радіації. Пізніше витік зафіксували в Організації ДВЗЯВ і показали модель ймовірного розльоту з атмосферними фронтами радіонуклідів після вибуху невідомої ракети на полігоні під Сєвєродвінськом в Росії. Частина забрудненого повітря потрапила і на територію України.
Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами