RU

Після атаки хакерів РФ. Мережевий шторм не загасає – ФБР

17.12.2020, 10:34
Після атаки хакерів РФ. Мережевий шторм не загасає – ФБР - Фото
ФБР (Ілюстративне фото – Depositphotos.com)

ФБР і профільні відомства США виявили кібератаку, яка триває досі. Про це йдеться в заяві ФБР, яка з'явилася після повідомлень про атаку російських хакерів на урядові відомства США.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Бюро разом з Агентством із кібербезпеки і безпеки інфраструктури (CISA) і Управлінням директора нацрозвідки (ODNI) створили групу для розслідування атаки. У ФБР відзначають, що ситуація розвивається, проте вже відомо, що атаки торкнулися мережі федерального уряду.

Зараз ФБР розслідує і збирає дані розвідки, щоб виявити і переслідувати відповідальних за атаку. Бюро також взаємодіє з відомими і можливими жертвами. ODNI ж допомагає ФБР мобілізувати всі розвідресурси і забезпечити обмін інформацією з урядом.

Також наголошується, що CISA вказала федеральним агентствам негайно відключити від мереж продукти SolarWinds Orion, через які була здійснена атака.

  • 13 грудня Reuters повідомляв, що хакери шпигували за Мінфіном США та іншими відомствами, відстежуючи внутрішній поштовий трафік відомства, для іноземного уряду.
  • 14 грудня The Washington Post написав, що за атакою стоїть угруповання APT29 (також відоме як Cozy Bear), пов'язане зі спецслужбами РФ.
  • WP відзначав, що масштаб російської шпигунської операції може бути дуже великим, адже продукцію SolarWinds, через яку здійснювали атаку, використовують понад 300 000 організацій у всьому світі, зокрема топоргани США.

Читайте також: Через кібератаку. Радник Трампа терміново перервав поїздку Європою

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини