RU

Перший канал змусив Познера піти з Дощу

25.06.2012, 12:12
Перший канал змусив Познера піти з Дощу - Фото
Володимир Познер (фото - vladimirpozner.ru)
Телеведучий Володимир Познер повідомив, що під тиском Першого каналу припиняє співпрацю з незалежним телеканалом Дощ. Телеканал уже шукає, ким замінити телеакадеміка в проекті, який він вів у дуеті з Леонідом Парфьоновим, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

"Керівництво Першого каналу поставило мені ультиматум: або я роблю програму на Першому каналі, або я роблю програму на Дощі", - повідомив Познер в неділю в ефірі телеканалу Дощ. "Вибір я зробив, я залишаюся на Першому каналі зі своєю програмою "Познер"", - сказав телеведучий, підкресливши, що "без усякої радості" повідомляє про свій відхід з Дощу.

Програма "Парфьонов і Познер" на незалежному телеканалі Дощ, що віщає з 2010 року через кабельні мережі та інтернет, стартувала на початку квітня. Телеведучі запрошують до студії гостей і обговорюють з ними головні події тижня, що минає. Інформаційна картина на Дощі помітно відрізняється від федеральних телеканалів, і гостями Познера й Парфенова були лідери громадянського і політичного протесту - зокрема, опозиційний політик Олексій Навальний, одна лише згадка якого в програмі "Познер" на Першому каналі 6 лютого 2012 року була вирізана.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини