RU

Перші жертви "апокаліпсису": самогубство в Росії

21.12.2012, 15:47
Перші жертви
Фото: lifenews.ru
У місті Сергієв Посад Московської області пенсіонерка загинула, викинувшись з вікна власної квартири на 13-му поверсі. 73-річна Галина Ширяєва перебувала на обліку в психоневрологічному диспансері. За попередніми даними слідства, до фатального кроку її підштовхнули мусовані в пресі чутки про кінець світу 21 грудня.

Самогубство сталося вчора вранці, пише Express Сергієва Посада. Коли жінка вирішила звести рахунки з життям, була вдома одна.

Загибла залишила передсмертну записку дивного змісту: "Треба позбутися програми 29. Кам'янка як кам'янка ... Мого зникнення ніхто не помітить".

Слідчі припустили, що пенсіонерка могла відправитися на той світ через численні телепередачі і статті в газетах про апокаліпсис і календар майя, які вона регулярно дивилася і читала.

Life News відзначає, що Ширяєва готувалася до 21 грудня близько місяця. Старенька постійно твердила про кінець світу, стверджують її сусіди, у всіх цікавилася, чи готуються вони до апокаліпсису. По всій видимості, пенсіонерка не витримала напруженого очікування. Ведеться дослідча перевірка.

Гаряча тема: Чутки про кінець світу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини