RU

Перші дебати в США закінчилися: Ромні розкритикував Обаму

04.10.2012, 06:50
Перші дебати в США закінчилися: Ромні розкритикував Обаму - Фото
Фото: EPA

У залі Університету Денвера, штат Колорадо, завершився перший раунд дебатів чинного президента США, демократа Барака Обами і кандидата в президенти від республіканців Міта Ромні, які ведуть боротьбу за Білий дім.

Після закінчення дебатів, під оплески залу, Обама та Ромні потисли один одному руки й обійнялися зі своїми дружинами та дітьми, повідомляє Голос Америки.

Нинішні дебати були розбиті на шість частин, приблизно по 15 хвилин кожна. У перших трьох частинах кандидати обговорювали питання економіки, четверта частина була присвячена обговоренню ситуації в системі охорони здоров'я, п'ята - ролі федерального уряду, шоста - питанням державного управління. Крім цього в кінці дискусії кандидати отримали можливість виступити з завершальними двохвилинними заявами.

Ромні висловив стурбованість напрямком, в якому рухається Америка. Він звинуватив президента в прихильності до надмірної державної регуляції. За словами республіканця, мова йде про більше, ніж просто суперечку між двома людьми. Ромні застеріг, що якщо Обаму буде переобрано, то становище середнього класу погіршиться, проблему безробіття не буде вирішено, ситуація в системі охорони здоров'я погіршиться, а збройні сили США опиняться в кризі. Він пообіцяв, що якщо буде обраний, то зможе вирішити ці та багато інших завдань.

Обама в своїй завершальній заяві подякував Ромні за цікаву дискусію і зазначив, що його адміністрація змогла успішно вирішити ряд важливих завдань. Він підкреслив, що всі його зусилля спрямовані на те, щоб американці могли досягти успіху.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини