RU

Пашинян Путіну: Треба дати новий імпульс відносинам Вірменії і РФ

30.11.-0001, 00:00
Пашинян Путіну: Треба дати новий імпульс відносинам Вірменії і РФ - Фото
Нікол Пашинян (фото - parliament.am

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним 14 травня в Сочі запевнив його в стратегічній важливості вірмено-російських відносин. Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Ніхто ніколи не ставив, і я думаю, що не ставитиме під сумнів стратегічну важливість вірмено-російських відносин. Ми налаштовані й у нас багато енергії для того, щоб дати новий імпульс нашим відносинам і в політичному сенсі, і в торгово-економічному сенсі. і ми сподіваємося розвивати наші відносини у військово-технічній галузі і в інших областях", - сказав прем'єр-міністр Вірменії.

Пашинян підкреслив, що в Вірменії високо цінують "конструктивну позицію", яку Росія займала в ході внутрішньополітичної кризи в країні.

У свою чергу Путін висловив надію, що при новому уряді Вірменії відносини між Москвою і Єреваном будуть розвиватися не менш динамічно, ніж раніше.

Президент Росії заявив, що Москва розглядає Вірменію, як найближчого партнера і союзника в регіоні, додавши, що це стосується і економічної взаємодії, і питань безпеки.

13 травня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян прибув в Сочі для участі в саміті Євразійського економічного союзу.

Росія є найважливішим союзником для кавказької країни. У Вірменії дислоковано близько 3 тис. військовослужбовців Росії.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини