RU

Пашинян пише, що зусиль США для перемир'я не вистачило. Його дружина їде на фронт

27.10.2020, 07:28
Пашинян пише, що зусиль США для перемир'я не вистачило. Його дружина їде на фронт - Фото
h_54765256

Зусилля міжнародного співтовариства щодо встановлення режиму перемир'я в Нагірному Карабасі зазнали невдачі. Посередництво США не допомогло. Про це заявив прем'єр-міністр Вірменії  Нікол Пашинян в своєму Twitter.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Добу тому в Нагірному Карабасі почало діяти вже третє "гуманітарне" перемир'я, про яке противники домовилися за посередництва США. Як і попередні, вони протрималося недовго.

"Хотів би констатувати, що зусилля міжнародного співтовариства, на цей раз за посередництва США, щодо припинення вогню зазнали невдачі. В результаті постійних обстрілів Азербайджану сьогодні в Арцасі загинули і отримали каліцтва цивільні", – пише Пашинян.

Він додав, що лідери РФ, США і Франції "щиро хочуть встановлення режиму перемир'я" і підписалися під закликами до нього.

Тим часом дружина прем'єра Анна Акопян повідомила в Facebook, що пройде підготовку для відправки на фронт. В Нагірний Карабах або захищати міжнародно визнані кордони Вірменії, не уточнюється.

"Із завтрашнього дня загін з 13 жінок, включно зі мною, почне військові тренування. Протягом декількох днів ми вирушимо допомагати із захистом наших кордонів. Ворогові не дістануться ні наша батьківщина, ні наша гідність", – пише вона.

Читайте також: всі новини про Нагірний Карабах

Евгений Пилипенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини