RU

Партія Нетаньягу лідирує на виборах до парламенту Ізраїлю, проте більшості не набирає

24.03.2021, 10:55
Партія Нетаньягу лідирує на виборах до парламенту Ізраїлю, проте більшості не набирає - Фото
Беньямін Нетаньягу (Фото: Abir Sultan/EPA)

Партія Лікуд, лідером якої є прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу, в ході четвертих за два роки виборів у країні стала найбільшою в Кнесеті. Незважаючи на це, вона не змогла виграти більшість місць в ізраїльському парламенті. Про це пише Haaretz.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

За даними Центральної виборчої комісії країни на 8:56 ранку за місцевим часом, Лікуд займає 30 місць у Кнесеті, за ним йде партія Єш Атід – 17 місць. Ультраортодоксальна партія Шас отримала дев'ять місць, водночас партії Яхадут ха-Тора, Яміна, Наш дім Ізраїль і Лейбористська партія отримали по сім місць у парламенті.

Кахоль-Лаван, Національна релігійна партія, Нова надія і Загальний список на даний момент отримали по шість місць кожна. Партія Мерец отримала п'ять місць, а Об'єднаний арабський список – чотири місця – мінімум, необхідний для проходження в Кнесет.

The Jerusalem Post пише, що зараз Нетаньягу знову не зможе сформувати уряд: його блок партій, що складається з партій Лікуд, Шас, Яміна, Яхадут ха-Тора і Національної релігійної партії, набирає всього 59 місць у Кнесеті. Для парламентської більшості не вистачає 2 місць.

Станислав Стороженко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини