RU

Партія Меркель не отримала абсолютної більшості голосів

23.09.2013, 10:50
Партія Меркель не отримала абсолютної більшості голосів - Фото
Ангела Меркель (фото - ЕРА)
Консервативний блок Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу (ХДС/ХСС), який очолює канцлер Ангела Меркель, здобув перемогу на виборах у бундестаг Німеччини. Проте, абсолютної більшості місць у парламенті партія не отримала. Про це повідомляють західні ЗМІ з посиланням на попередні дані виборчої комісії, опубліковані після обробки даних 100% протоколів.

За попередніми даними, коаліція консерваторів набрала 41,5% голосів, показавши, таким чином, кращий результат з моменту об'єднання Західної і Східної Німеччини. Однак результату не вистачило для отримання абсолютної більшості в бундестазі, у зв'язку з чим для формування уряду ХДС/ХСС доведеться вступати в коаліцію з іншими силами.

Друге місце зайняла лівоцентристська Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН), що отримала підтримку 25,7% виборців. Крім цього, до парламенту також проходять Ліві (8,6%) і Зелені (8,4%). Союзник ХДС/ХСС - Вільна демократична партія - не пройшла до парламенту, отримавши підтримку лише 4,8%.

Досьє на Ангелу Меркель
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини